Turite klausimų

Apie mus

UAB ECHO STAMP (STAMPLINE) įkurta 1993 m. balandžio 02 d.

ECHO STAMP parduotuvė   Mes dirbame Jums 25 metus!

 

Viena iš įmonės veiklų yra antspaudų gamyba ir prekyba. Taip pat gaminame ir prekiaujame verslo dovanomis, suvenyrais su reklamos užrašais, visą informaciją surasite www.stampline.lt

UAB ECHO STAMP yra viena iš antspaudų gamybos lyderių Lietuvoje. Klientams, siūlome platų antspaudų asortimentą. Esame oficialūs atstovai gerai žinomų pasaulyje antspaudų gamintojų kaip TRODAT, HERI, REINER, IDEAL, GOLDRING.

Gaminame greitai ir kokybiškai vardinius, rekvizitų, apvalius įmonių, rašiklius su spaudu, reljefinius - į popierių įspaudžiamus, individualaus dizaino exlibrisus, vaškinius, spalvotus antspaudus.

Antspaudų gumelės gaminamos iš ekologiškos, nekenksmingos gamtai gumos. Graviruojame šiuolaikiniais, visus gamtosauginius reikalavimus atitinkančiais TROTEC lazeriais - todėl produkto kainą klientams galime pasiūlyti kuo mažesnę.

UAB ECHO STAMP dalyvavo VERSLO ŽINIŲ projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui Gazelė 2016 ir yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

 

 Sertifikatas Gazelė 2016